Stihnout to, hlavně všechno stihnout=o)

12. listopadu 2006 v 16:27 | Ivusha |  Moje každodenní šplechty
Začínám mít pocit, že na tom, co se říká o tom příliš rychlém životním stylu dnešní společnosti, asi něco bude. Posledních pár dnů si totiž připadám jak na kolotoči=o)) Pořád se totiž něco děje a já si za poslední čtyři dny ani neudělala čas na to, něco sem přihodit...
Ve čtvrtek jsme jeli se školou do Salesiánského divadla na Animal farm(ano bylo to anglicky=o)). Moc se mi to líbilo, ale zdá se mi, že Oliver Twist, na kterém jsme byli v prváku, byl o něco lepší.
No, vzhledem k tomu, že jsem druhý den šla na Expolinguu, mezinárodní veletrh cizích jazyků, tak jsem zůstávala v Praze u ségry. Odpoledne jsem tedy vyrazila s kamarádem do kina. Šli jsme na Potomky lidí a musím říct, že to bylo supér*in love*. Film se mi moc líbil a zapůsobil na mě. Inu Cuarón to prostě umí...=o)
V pátek dopoledne tedy na veletrh, kde se mi mimochodem taky líbilo, jestli se nedostanu na vejšku, tak jedu do Irska, to mě zaujalo nejvíc(bo to byl spíš ten Ir, co to tam nabízel=o)). Odpoledne a večer jsem vyrazila jako vždy tancovat, čekaly mě 4 hodiny kroužení boky, hrudníkem a shimmování. Musím říct, že lektorka si na nás vymyslela samé pěkné věci, takže to bylo docela únavné.=o)) No prostě den, a to ještě nemluvím o nechutně přecpaném autobusu cestou z Prahy. Navíc jsem musela stát a dělalo se mi zle, protože tam bylo příšerně vydýcháno. No, myslela jsem, že se složím=o))
V sobotu kurz práva(to abych se dostala na vysoukou=D) a tam mě opět(už třetím týdnem- byla to třetí hodina=o)) prudila slečna "sežrala jsem všechnu moudrost světa". Ale zjevně všechnu moudrost nesežrala, protože druh verše "jamb" přečetla "džamb". A já myslela, že o tom, že v jambu je napsán Máchův Máj, už slyšel každý=o)) Kdyby ne o tomhle, tak milionkrát vštěpovaný Shakespearův jambický pentametr by si zapamatovat mohla=o)) - Ano, toto je ta stará známá ženská(možná tím trpí i muži, ale to nevím, nemohu posoudit, muž jsem nebyla a být nechci, přece jen se v tom ženském podání cítím docela dobře=o)) nepřejícnost. Ale co jiného si myslet, když ta osoba ze sebe dělá nejlepší a nejchytřejší stvoření pod sluncem?=o)) Takže z toho tu škodolibou radost mít přímo musím=o))
Domů jsem dojela naprosto zdrcená a ještě v půl sedmé jsem usnula jak špalek... V noci jsem se sice několikrát probudila, ale víceméně jsem spala až do rána... Tomu se říká ÚNAVA!!=D Ale zase musím podotknout, že jsem se tedy dobře vyspala na to dnešní šrocení chemie, do kterého se mi vůbec, ale vůbec nechce... Ale co můžu dělat? Jen se jít učit=o))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama