You’re using your headphones to drown out your mind

7. září 2009 v 21:14 | Ivusha |  Moje každodenní šplechty
If you're not, I am. I am that kind of person, which is not able to go out of their house without headphones. And music calms me down. And sometimes, I need it to drown out my mind... just like today.
I was a bit depressed... again. You'd be surprised, because there is no change in my moods, I think I'm becoming a pessimist, which is not funny, because I always have been an optimist. But this was just funny talking, I want to tell you, what's new in my strange life.

xxx

K nadpisu - pokud vy to neděláte, já to dělám. Jsem ten typ člověka, co není schopen vyjít z domu bez sluchátek. Hudba mě uklidňuje. A někdy také potřebuji upozadit své myšlenky... přesně jako dneska.
Celé odpoledne poslouchám mix utahaných songů. Byla jsem totiž trošičku smutnější... zase. Byli byste překvapení, ale zatím jsem nezaznamenala moc změn ve svých náladách. Mám takový pocit, že se ze mě stává pesimista. A to jsem vždycky bývala optimista každým coulem. To ale bylo jen takové úvodní povídání, na které zbytek článku nemá (dost možná, ještě nevím, co z toho mého grafomanství zase vyleze) žádnou návaznost. Chtěla jsem vám říct, co že se událo nového v tom mém žití bytí. Trošku víc jsem to tu zanedbávala... a nemůžu se vymlouvat, že nebyl čas, protože těch pár minut si člověk snad vždycky najde. Jen prostě nebyla nálada...

V červenci jsem si to užila na táboře. 'Děti' byly skvělé, a jestli jste četli moje výlevy na twitteru, určitě jste zaznamenali, co jsem tam s holčinama prováděla.:-)
Z tábora jsem si přivezla apartní střevní virózu, takže nástup do mého nového působiště - Českého rozhlasu Brno - se poněkud opozdil. Ale jen o dva dny.
V rozhlase jsem stále a musím říct, že se mi tam moc líbí. Baví mě dělat rozhovůrky a hrabat se ve zvucích. Prostě pohodička. A když k tomu člověk občas dostane lístky na flamenco (kde si pokecá s kapelou, která ho oblíbá, daruje květinu a ještě potřebuje nutně vědět, kde jsem koupila boty) nebo od vinařů dvě lahvinky červeného (výborného) vína, prostě ho to nemůže nebavit. Krátce a jednoduše - život novinářů je na jednu stranu strašná honička, na stranu druhou se z toho dá občas něco získat.:-)
Už jsem dokonce měla svou vlastní kauzu. V jedné brněnské ubytovně měsíc netekla voda... pro noviny to byl o okurkovou sezónu článek na první stranu... a pro rozhlas dvě zprávičky do jedněch radionovin.
Ovšem i rozhlas má své mouchy. Z věty 'Není členem politické strany a nekandiduje ve volbách' už se mi dělají pupínky... a to nám ten předvolební režim začal teprve nedávno... ovšem bůh ví, kdy skončí, že?
A Paroubková v zájmu ČSSD bude muset přenášet až do června.;-)

I am sorry guys, but I'll translate those important parts tomorrow. I am exhausted today:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Redhead Redhead | Web | 8. září 2009 v 18:33 | Reagovat

Skvělý článek! Už dlouho jsem se tak nepobavila :-)) Máš vtipné postřehy, zejména 2 poslední odstavce mě dostaly :-) Jinak asi opravdu máme spolu hodně společného a pokud je to pravda, tak Ivčo: Ty nejsi optimista, ale pesimista od narození jako já :-),jen sis myslela asi něco jiného :-) Ale není už na čase, abychom to změnily? Co říkáš? Přece jen optimisté to mají v životě lehčí! Jenže: jak do toho...

2 Martina Martina | Web | 8. září 2009 v 20:03 | Reagovat

Nejsem členem žádné politické strany a nekandiduji ve volbách.

3 Momoko Momoko | Web | 12. září 2009 v 21:43 | Reagovat

Ci taky pracovat v rozhlase! =D

4 smajwinka smajwinka | Web | 13. září 2009 v 21:47 | Reagovat

Já nikdy nevycházím z domu se sluchátkama. Poslouchám jen když jedu někdy někam autem, jinak vůbec.
Jsem ráda, že se Ti v rozhlase líbí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama