Erasmus Evening

15. dubna 2011 v 22:42 | Ivusha |  Moje každodenní šplechty
Tož jsem se pro změnu dlouuuuho neozvala. Já vím, já vím.
Snažím se psát bakalářku, vydělávat, oddepresit se, něco málo taky žít a tak.:)

Ovšem tentokrát jsem se nepřišla podělit o vtipnou historku ze života (i když...), ale přizvat vás k poslechu své 'show'. Stalo se to jednoho loňského jarního dne - já se zbláznila. Rozhodla jsem se prezentovat svou špatnou angličtinu a podivný smysl pro humor před lidmi. A to hned v rádiu. V Rádiu R, abych byla přesná. Je to komunitní rádio, ve kterém se realizují studenti. Já si každé pondělí kolem sedmé (snad ještě nikdy se nám nepodařilo začít přesně v sedm:D) zvu erasmáky z různých zemí, abych je vyzpovídala a zeptala se jich, jestli první věta, kterou se naučili česky, byla opravdu 'Jedno pivo, prosím.'
Na Facebooku můžete najít i záznamy, které povětšinou nedoporučuji, ale co už...:-) Každopádně si můžete najít fan stránku Erasmus Evening - radio show, stát se členem a poslouchat. Občas se člověk dozví docela zajímavé věci.;-)
Tohle pondělí budeme mluvit o Bulharsku. Pokud už teď máte něco, na co byste se rádi zeptali, sem (případně na fan stránku na fb) s tím.
Pokud jste se rozhodli procvičit si angličtinu nebo si třeba zapisovat moje chyby, a pak mi je říct, abych se jich zkoušela vyvarovat (i když to bude sakra obtížné), těším se v pondělí.

Ivusha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama